امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141144
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این دوره آموزشی در شعبه تهران مؤسسه علوم راهبردی ادیان و جنبش‏‌های ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این دوره آموزشی در شعبه تهران مؤسسه علوم راهبردی ادیان و جنبش‏‌های انحرافی & laquo;معراج» برگزار می‌شود، طلاب برادر دارای سطح دو به بالا حوزه که تا حدودی به مسائل عرفان‌های کاذب آشنا هستند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند که در نهایت 25 نفر پس از مرحله گزینش انتخاب می‌شوند.
مدت این دوره پنج ماهه است که در مدت 20 هفته و روزهای پنج‌شنبه و جمعه بر پا می‌شود که موضوعاتی نظیر عرفان‌های شرقی، روانشناختی عرفان‌های کاذب و مسائل فرا رواشناختی آن، عرفان‌های داخلی، تصوف، هندوئیزم، ریکی، اشو، سای‌بابا، دبی‌فورد، چوپرا، تفکر نوین و جذب، کابالا، شیطان‌گرایی و جن، حلقه، رام‌الله، اکنکار و  ... مطرح می‌شود که حجج اسلام عبدالحسین مشکانی، داریوش عشقی، محمودرضا قاسمی، محمدرضا انهاری و حمزه شریفی‌دوست از اساتید عرفان‌های نوظهور به طرح مباحث یاد شده می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی تا 15 بهمن ماه جاری می‌توانند به نمایندگی تهران مؤسسه معراج به نشانی مترﻭ قلهک، خیابان ﻳﺨﭽﺎﻝ، اﻧﺘﻬﺎی ﻛﻮﭼﻪ کی‌نژاﺩ، ﺑﻦ ﺑﺴﺖ ﻳﺎﺱ، پلاک یک از ساعت 10 تا 12 مراجعه یا با شماره تلفن 26602452 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار