امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141150
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه موسیقی تامای قصد دارد در این کنسرت قطعاتی به زبان آذری و به نام‌های باخ گولوم، غریب آخشاملار، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه موسیقی تامای قصد دارد در این کنسرت قطعاتی به زبان آذری و به نام‌های باخ گولوم، غریب آخشاملار، دنیا فانی، سلیم لی، کوچه لره سوسپ میشم، و یک آهنگ به نام آیریلیق به یاد مرتضی پاشایی را برای آذری زبانان و علاقمندان به زبان آذری اجرا کنند.

داریوش دهری خواننده گروه تامای از سال 1385 در گروه موسیقی آراز نوازندگی را شروع کرد و در سال 1391 اولین آلبوم موسیقایی خود با نام غریب آخشاملار را در مقام خواننده منتشر نمود. وی سابقه برگزاری چندین کنسرت  بین ساله‌ای 1392 و 1393 در برج آزادی را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

نوازندگان گروه موسیقی تامای  عبارتند از: شرمینه فرهود (پیانو)، فرامرز جوادی (تار)، کیانوش رحیمی(گیتار بیس)، مسعود والا منشی(کیبورد)، کمال عبدولی (کلارینت)، داریوش دهری (خواننده)، بهزاد صمدانی(ناقاره)، قربان پناهی(قارمون)، رضا فتوحی(ویودرام)، پروانه کاردوست، مینا احمدی و معصومه عسگر پور(گروه کر).

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار