امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141157
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 112
«امین کیانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: تیم پژوهشی برنامه «حذف و ...

«امین کیانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: تیم پژوهشی برنامه «حذف و اضافه» با بررسی فراوان در راستای احصاء مسائل اصلی نظام دانشگاهی کشور، موضوع این برنامه این هفته را به مسئله سربازی اختصاص داده است.

وی افزود: سربازی که دیگر به یک پدیده اجتماعی تبدیل شده است، در عین حال یک پدیده چندوجهی است که از سویی بر فضای علم اندوزی، از سویی بر شکل گیری بنیان خانواده و از طرفی بر اشتغال و کسب و کار جوانان در کشور تأثیرگذار است.

تهیه کننده برنامه «حذف و اضافه» ادامه داد: لذا این برنامه که پنج شنبه این هفته 2 بهمن ماه رأس ساعت 17 به طور زنده از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود، با تشکیل یک میزگرد دانشجویی و با پرداخت اجتماعی- دانشجویی به مسئله سربازی ورود خواهد کرد و به معضلات، آسیب شناسی و تآثیرات آن بر حوزه های مختلف جامعه به خصوص فضای دانشگاه، می پردازد.

کیانی خاطرنشان کرد: همچنین این برنامه در گفتگویی تلفنی با سردار کمالی، جانشین اداره منابع ستاد کل نیروهای مسلح، به پیگیری وضعیت کنونی سربازی، امکان حرفه ای شدن سربازی در ایران نظیر کشورهای دیگر و.... خواهد پرداخت.

«حذف و اضافه» در هفته های اخیر به موضوعاتی همچون بودجه دانشگاه، ششمین جشنواره فیلم های دانشجویی، مسائل و مشکلات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، وحدت حوزه و دانشگاه، جنبش دانشجویی در ایران و... پرداخته است. این برنامه کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه سه سیما است که به مؤلفه‌های دانشگاه طراز انقلاب اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان و دانشگاه‌ها می‌پردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار