امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141185
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  مجید رفیعی که از روز گذشته جایگزین سجاد نوروزی مدیر مسئول سایت فردا شده است ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  مجید رفیعی که از روز گذشته جایگزین سجاد نوروزی مدیر مسئول سایت فردا شده است پیش‌ تر به مدت 5 سال سردبیری و مدیر مسئولی این سایت را بر عهده داشت.

سجاد نوروزی کارشناسی ارشد در رشته فلسفه سیاسی اسلام  را داراست. وی اکنون مدیر فرهنگسرای اندیشه است و از سال 90 مدیریت سایت را فردا بر عهده داشت.

از  دیگر سوابق وی می‌توان به عضویت در شورای تحریریه هفته نامه صبح صادق، فعالیت در روزنامه سیاست روز، سردبیری روزنامه همشهری ری، دبیر سرویس اندیشه هفته نامه پنجره،دبیر سرویس نظریه خردنامه همشهری،همکاری با سازمان بازرسی کل کشور و... اشاره کرد. وی دو دوره نیز داور جشنواره مطبوعات بوده است و  به همراه دکتر عماد افروغ   کتاب  «دیالکتیک خرد و جامعه» را تالیف کرده است.

مجید رفیعی کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق است و کار روزنامه نگاری را از سال 84 و در روزنامه حزب الله آغاز کرده است و طی سال های اخیر سوابقی چون سردبیری ماهنامه «همشهری ماه» در عرصه رسانه های مکتوب و مدیرمسئولی سایت‌های خبری چون «فردانیوز» و «شفاف» در عرصه رسانه های مجازی را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر رئیس فرهنگسرای ابن سینا است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها