امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141189
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 79
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دور دوم اعزام‌ها به عمره مفرده اظهار داشت: در دور ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دور دوم اعزام‌ها به عمره مفرده اظهار داشت: در دور دوم عمره مفرده قیمت‌ها تغییری نخواهد داشت و تنها برای ایام نوروز 6 تا 8 قیمت‌ها افزایش می‌یابد، در ماه رمضان نیز به تعداد روزهایی که زیاد می‌شود هزینه زائران افزایش پیدا می‌کند.

اوحدی پیش از سفر به عربستان در خصوص حج تمتع نیز گفت: حضور دستیاران زن در موسم تمتع امسال در حال بررسی است و هنوز نتیجه قطعی آن مشخص نشده است و در مورد پزشک کاروان نیز چون تجربه سال گذشته تجربه موفقی بود امسال نیز همان روند سال پیش را اجرا می‌کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص سفر خود به عربستان نیز گفت: در این سفر با وزیر حج عربستان دیدار خواهیم داشت و در خصوص برنامه‌ریزی‌های عمره و حج سال آینده مذاکراتی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه از روز گذشته اعزام زائران عتبات عالیات به کاظمین آغاز شده است، تصریح کرد: کاظمین از این پس در برنامه زیارتی زائران قرار می‌گیرد به این ترتیب که یک شب اقامت در کاظمین به برنامه‌های گذشته اضافه می‌شود.

اوحدی ادامه داد: اضافه شدن کاظمین به برنامه زیارتی زائران منجر به افزایش قیمت اعزام عتبات عالیات نمی‌شود و تنها یک هزینه جزئی بابت کرایه اتوبوس از زائران اخذ می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها