امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141205
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 44
مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به فعالیت شورایاری‌ها در سه دوره گذشته اظهار کرد: ...

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به فعالیت شورایاری‌ها در سه دوره گذشته اظهار کرد: خدمات، اقدامات و فعالیت‌های درخور تحسین و قابل تقدیری از سوی شورایاری‌ها در شهر تهران صورت گرفته است که باید از این ظرفیت استفاده و البته آن را تقویت کرد.

وی تصریح کرد: دوره سوم شورایاری‌ها نسبت به دو دوره گذشته بسیار باکیفیت و پربارتر بوده است چرا که در این دوره خدمات خوبی از سوی این مجموعه در شهر صورت گرفته است.

طلایی با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان شورایاران از دوم بهمن و با مراجعه به سایت www.shorayaran.ir  آغاز خواهد شد، گفت: سایت اشاره شده تا 12 بهمن آمادگی ثبت نام از داوطلبین را دارد.

رئیس ستاد هماهنگی‌های شورایاری‌های شهر تهران همچنین در خصوص ساعات ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورایاری‌ها خاطر نشان کرد: سایت مدد نظر از ساعت 6 صبح تا 12 شب برای ثبت نام فعال خواهد بود.

به گزارش فارس آیین نامه انتخابات شورایاری‌ها چندی پیش از سوی اعضاء شورای شهر تهران مورد بازنگری قرار گرفت و برخی از شرایط داوطلبان برای حضور در انتخابات اطلاح شد.

شرایط داوطلبان از سواد خواندن و نوشتن به فوق‌ دیپلم- داشتن حداقل سن 25 سال داوطلبان و در اصلاحیه آیین‌نامه مدت سکونت داوطلبان به یک سال کاهش پیدا کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها