امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141209
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 41
حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به همایش اصلاح‌طلبان در هفته گذشته و حضور تعدادی از عناصر فتنه سال 88 در آن اظهار داشت: اصلاح‌طلبان بیش از هر چیز باید موضع خود را در قبال فتنه و براندازان نظام جمهوری اسلامی مشخص و خط و مرز خود را در این باره تعیین کنند که تاکنون این کار را صورت نداده‌اند.

وی افزود: هوچی‌گری‌هایی که از سوی برخی  اصلاح‌طلبان شاهد هستیم حکایت از برنامه‌ریزی برای فتنه دیگر در کشور دارد و دلیلی ندارد که اصلاح‌طلبان در قبال براندازان نظام و کسانی که در مسیر خواسته‌های آمریکا حرکت می‌کنند، سکوت اختیار کنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس خاطرنشان کرد: همایش اخیر اصلاح‌طلبان مرگ سیاسی آنها را به نمایش گذاشت و گرچه آنها سعی می‌کنند که با هوچی‌گری و سر و صدا خود را زنده نشان دهند اما هویت آنها برمردم روشن است و فریب این گونه اقدامات آنها را نمی‌خورند.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: اصلاح‌طلبان یک استراتژی و برنامه و هدف‌گذاری مشخصی ندارند و باید مشخص کنند که تابع قوانین نظام جمهوری اسلامی هستند یا نه.

وی در پایان گفت: ما شاهد حضور عناصر برانداز در دایره اصلاح‌طلبان و کسانی که در جهت تقویت معاندان و تضعیف نظام و انقلاب اقداماتی را صورت دادند، هستیم و کسانی که اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب ندارند در این دایره حضور دارند و این معجون ناهماهنگی که در احزاب و جریانات سیاسی اصلاح‌طلب به وجود آمده ترکیب بلاوجهی است که ما در همایش اخیر آنها نیز این موضوع را شاهد بودیم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اصلاح‌طلبان در هفته قبل همایشی را با حضور جریانات مختلف اصلاحات برگزار کردند که در این نشست شاهد حضور و سخنرانی عناصر فتنه سال 88 بودیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها