امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141213
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور با صدور نامه‌ای خطاب به حجت

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور با صدور نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام شیرمردی رئیس ستاد نماز جمعه تهران اعلام کرد: از شما می‌خواهیم با عزمی انقلابی در مقابل باندهای زر و زور و تزویر بایستید ما دانشجویان نیز از شما حمایت خواهیم کرد. استاد رحیم‌پور ازغدی جان تازه‌ای به نمازهای جمعه بخشیده است و ادامه جلسات وی می‌تواند این فرصت استثنایی انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.

متن این نامه بدین شرح است:

« حجت الاسلام شیرمردی، رئیس ستاد نماز جمعه تهران

سلام علیکم

در محضر جنابعالی، سخن گفتن از جایگاه رفیع «نماز جمعه» بیهوده است چرا که جنابعالی بیش از ما دانشجویان بر اهمیت این فرصت بی‌تبدیل حکومت اسلامی واقفید. با این حال ذکر این نکته خالی از لطف نیست که چند مدتی است که تریبون نماز جمعه تهران به سبب حضور استاد حسن رحیم‌پور ازغدی و سخنان وی پیش از خطبه‌های نماز، اهمیتی بیش از پیش یافته است.

این ابتکار قابل تحسین، در صورتی که ادامه یابد ثمرات بسیاری خواهد داشت و ما دانشجویان از این جهت بر خود واجب دانستیم تا از ستاد نماز جمعه تهران تقدیر کنیم.

سخنان روشنگرانه استاد حسن رحیم‌پور در سخنرانی‌های پیش از خطبه، حاوی حرف‌هایی بود که مدت‌هاست در دل دانشجویان و مردم انقلابی ایران خاک می‌خورد و مجالی برای بیان آن ایجاد نشده بود و قطع به یقین تریبون نماز جمعه به عنوان بزرگترین بلندگوی امر به معروف و نهی از منکر جایگاه آن است.

اما نگرانی ما از خبرهایی است که اخیرا به گوش می‌رسد! در خبرها شنیده‌ایم که قرار است جلسات مهم و اثرگذار حسن رحیم‌پور ازغدی –که به حق خار چشم جریان سکولاریزم و مبارز باندهای قدرت و ثروت است- را در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه خاتمه دهند!

البته با کمی تأمل می‌شود دریافت که باندهای قدرت و ثروت عزم خود را برای بایکوت این استاد فرزانه، جزم کرده‌اند؛ اما خدمت جنابتان عارضیم که طلایی ترین نمره کارنامه ستاد نماز جمعه، در اختیار نهادن تریبون به جناب ازغدی و انقلابیونی همچون ایشان است.

از شما می‌خواهیم با عزمی انقلابی در مقابل باندهای زر و زور و تزویر بایستید ما دانشجویان نیز از شما حمایت خواهیم کرد. استاد رحیم‌پور ازغدی جان تازه‌ای به نمازهای جمعه بخشیده است و ادامه جلسات وی می‌تواند این فرصت استثنایی انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.

پیش تر نیز عرض کرده بودیم از فرصت نماز جمعه در خدمت به انقلاب اسلامی، آنطور که باید استفاده نمی‌شود، با حضور ایشان کورسوی امیدی باز شده است، فلذا این دریچه امید را نبندید».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها