امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141228
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 276
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید محمدعلی ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید محمدعلی الله‌

دادی که با حمله بالگردی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید گفت: یاد شهدای گرانقدری که جان خود را برای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی تقدیم کردند به ویژه شهدای گرامی منطقه قنیطره شهیدان الله‌دادی، جهاد مغنیه و برادران همرزم آنها از حزب‌الله را گرامی می‌داریم.

وی افزود: امیدواریم در مسیر شهیدان و در راستای تحقق اهداف والای امام شهیدان تلاش کنیم و به دنبال پیمودن راه شهیدان هستیم.

جعفری ادامه داد: یاد شهید الله‌دادی که در کنار دیگر برادران شهیدش با این ترکیب زیبا که از ابنای امت اسلامی در مرز کشور دوست و برادرمان سوریه برای تحقق امنیت در این کشور تلاش می کردند را پاس می‌داریم. این ترکیب شهدا نشان از وحدت امت اسلامی و محقق شدن بخش عمده‌ای از اهداف والای انقلاب اسلامی دارد و نوید پیروزی قدس عزیز و محقق شدن شعارها و وعده‌های راستین امام راحل است.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: این ترکیب مقدس و زیبا بیانگر وحدت امت اسلامی است و امیدواریم هر چه سریعتر به وعده‌های الهی که قرآن، خدا و امام راحل داده است برسیم.

فرمانده کل سپاه، با بیان اینکه شهید الله‌دادی پیوسته به دنبال شهادت بود، گفت: او یک عمر در سپاه، دفاع مقدس و پاسداری از انقلاب اسلامی خدمت کرد و در یکی از تیپ‌های لشکر 41 ثار‌الله و پس از آن تیپ الغدیر و سپس سپاه استانی یزد بود.

جعفری ادامه داد: الله‌دادی در برقراری امنیت و دفاع از خاک کشور و ایران اسلامی تلاش کرد و در اواخر خدمتش به حای آنکه به دنبال بازنشستگی و استراحت باشد به دنبال پیدا کردن راهی برای شهادت و جهاد بود و با پیشنهادی که از سوی نیروی قدس سپاه شد مشتاقانه به سمت لبنان و سوریه رفت.

جعفری تصریح کرد: الله‌دادی الگویی برای همه ما پاسداران است که بدانیم سرانجام پاسداری صادقانه در راه اسلام شهادت است و خوشا به حال سرداران تقوی، الله‌دادی و دیگر شهدای ایرانی و غیرایرانی.

فرمانده کل سپاه، گفت: پیامی که می‌توانیم از این شهادت‌ها و حوادث بگیریم و به دوستان و دشمنان منتقل کنیم این است که این راه و مسیر توقف‌پذیر نیست و تا آزادی قدس عزیز و محو شدن لکه ننگین در منطقه مسلمان‌نشین ادامه خواهد داشت و امیدواریم این هدف زودتر محقق شود.

وی افزود: شهید الله‌دادی برای جهاد هجرت کرد و این راه را انتخاب کرد و خدای بزرگ هم اجر و پاداش یک عمر جهادش را به او عنایت کرد.

فرمانده کل سپاه، گفت:‌ ما نباید لحظه‌ای در این مسیر پرخطر و مسیری که احتیاج به جهاد خالصانه دارد کوتاهی کنیم. امروز به برکت خون این شهیدان امنیت در نظام اسلامی با بهترین کیفیت برقرار است و مرزهای جمهوری اسلامی از امنیت کاملی برخوردار است و انقلاب اسلامی خارج از مرزهای جمهوری اسلامی با سرعت در حال پیشروی و فتح سنگرهای اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها