امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14123
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ آزمون عملی طرح ارزیابی قاریان و مدرسان درجات 1 و 2 قرآن کریم در ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ آزمون عملی طرح ارزیابی قاریان و مدرسان درجات 1 و 2 قرآن کریم در روز‌های پایانی خرداد‌ماه 1392 برگزار می‌شود.

«محمد‌تقی میرزاجانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری آزمون عملی طرح، مصاحبه و آزمون تدریس مدرسان قرآن کریم در روز‌های 30 و 31 خرداد‌ماه 1392 برگزار می‌شود، همچنین امسال برای برخی از شرکت‌کنندگان یک ارفاق قائل شدیم و آن این است که یک آزمون جبرانی برای برخی از کسانی که در آزمون کتبی به حد‌نصاب نرسیده‌اند در همین ایام برگزار می‌کنیم.

مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن پیش از این از مشخص شدن اولین خروجی‌های طرح در ماه رمضان به فارس خبر داده و گفته بود که با برگزاری آزمون عملی و سایر ارزیابی‌ها در روز 30 و 31 خرداد‌ماه همه آزمون‌های دور‌های اول و دوم طرح ارزیابی به پایان می‌رسد و مطابق آیین‌نامه، بررسی صلاحیت‌ شرکت‌کنندگان کار بعدی ما است که تا ماه مبارک رمضان انجام می‌شود، بنا بر این اولین خروجی‌های طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم ماه مبارک رمضان 1392 اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس در اولین دوره این آزمون قاریان و اساتید مطرحی همچون «احمد ابوالقاسمی» شرکت داشته‌اند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار