امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141241
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 201
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شهادت سردار محمدعلی الله‌دادی گفت: شهید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شهادت سردار محمدعلی الله‌دادی گفت: شهید الله‌ دادی در عملیات‌های مهم جنگ شرکت و فداکاری‌های زیادی کرده بود، بعد از دفاع مقدس هم در بسیاری از صحنه‌های داخلی کشور در برقراری امنیت درمناطق مختلف جمهوری اسلامی ایران حضور داشت.

وی افزود: الله دادی برای مشورت دادن و انتقال تجارب خود به نیروهای لبنانی و رزمندگان سوری به لبنان و سوریه رفته بود، تا آن ها بتوانند امنیت لبنان و سوریه را در مبارزه با رژیم صهیونیستی و در مقابله با تکفیری‌ها حفظ و از خود دفاع کنند.

رضایی درپاسخ به سؤالی درباره هدف رژیم صهیونیستی از این ترور در شرایط فعلی منطقه گفت: اسرائیل به دنبال مسائل مختلفی است، این رژیم به دنبال به هم زدن مذاکرات است و می‌خواهد کاری کند که با ایجاد چالش و صحنه‌ها و درگیری‌های نظامی، مسیری را که ایران دنبال می کند، برهم بزند.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با این اقدام می خواست به نوعی قدرت نمایی اطلاعاتی کند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی می خواهد بگوید که اطلاعات قوی دارد و تحرکات نیروهای لبنانی و سوریه را زیر نظر گرفته است.

وی تأکید کرد: نکته دیگر این است که رژیم صهیونیستی نگران کارهایی است که احتمال دارد سوریه یا مردم لبنان بخواهند علیه تکفیری‌هایی که در مرز فلسطین مستقر هستند و توسط اسرائیل پشتیبانی می شوند و مهمات از اسرائیل به آن ها می رسد، انجام دهند.

رضایی خاطرنشان کرد: بخشی از جبهه النصره در همین قنیطره در سوریه است و صهیونیستها نگران بودند که در آنجا عملیاتی صورت گیرد و درنتیجه آن، ارتباطشان با تکفیری‌ها قطع شود.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: محور مقاومت دارای استراتژی مشخص است که با یک یا دو حادثه از آن خارج نمی شود؛ هرچند که حزب الله قصاص این کار را خواهد گرفت، اما حزب الله دارای تدبیر یا برنامه بلندمدتی است و به عصبانیت کشیده نمی شود، هر چند که قصاص خود را خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها