امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141246
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار انتظامی قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ محمدیان در خصوص دستگیری 4 نفر از اعضای باند آدم‌ربایان در پایتخت، ...

به گزارش خبرنگار انتظامی قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ محمدیان در خصوص دستگیری 4 نفر از اعضای باند آدم‌ربایان در پایتخت، اظهار داشت: در تاریخ اول آذرماه سال جاری فردی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی اعلام کرد که فرزندش سعید 23 ساله ربوده شده و آدم‌رباها در یک تماس تلفنی درخواست یک میلیارد تومان وجه نقد داشتند.

وی با اشاره به اینکه آدم‌رباها 48 ساعت به خانواده فرد ربوده شده فرصت داده بودند، گفت: این افراد گفته بودند در صورتی که وجه نقد تهیه نشود فرزندتان را به قتل می‌رسانیم.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: پس از این موضوع، همکاران ما به صورت ویژه پرونده را مورد بررسی قرار دادند و موفق شدیم هویت احتمالی دو نفر از افرادی که در جریان آدم‌ربایی نقش داشتند شناسایی کنیم، اما این افراد که متوجه حضور پلیس در پرونده شده بودند پس از 48 ساعت گروگان را آزاد کردند.

محمدیان تصریح کرد: همکاران ما ترجیح دادند با تحمل بیشتری همه افراد را شناسایی و به طور همزمان دستگیر کنند که سرانجام در تاریخ 23 دی‌ماه سال جاری ساعت 5 صبح در یک عملیات همزمان در تهران، کرج و دو شهر حاشیه این افراد را دستگیر کردند.

وی با تأکید بر اینکه پرونده در دادسرای ناحیه 27 در حال رسیدگی است، گفت: جرم آدم‌ربایی مجازات سنگینی دارد، ضمن اینکه این چهار نفر هدف خود را دریافت پول اعلام کرده بودند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها