امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141247
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ «کاظم الفهداوی»، ‌فرمانده نیروی پلیس استان الانبار عراق اعلام کرد ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ «کاظم الفهداوی»، ‌فرمانده نیروی پلیس استان الانبار عراق اعلام کرد که نیروهای امنیتی و ارتش این کشور موفق شدند روز چهارشنبه، شدیدترین حمله گروره تروریستی تکفیری «داعش» به شهر «الرمادی»،‌ در این استان را دفع کند.

الفهداوی با توضیح اینکه این حمله توسط 7 دستگاه خودرو بمبگذاری شده که انتحاری تکفیری داعش آن را هدایت می‌کردند، آغاز شد، تاکید کرد که اوضاع امنیتی در الرمادی در وضعیت مستقر و خوبی بسر می‌برد.

شبکه خبری العربیه به نقل از الفهداوی نوشت: «نیروهای امنیتی و ارتش عراق روز گذشته (سه‌شنبه) با همکار نیروهای مردمی متشکل از عشایر منطقه موفق شد، این حمله شدید را دفع کند که با 7 دستگاه خودرو بمبگذاری شده آغاز شده بود».

الفهداوی گفت: «دفع این حمله موفقیتی بزرگ برای نیروهای امنیتی و عشایر عراق شمرده می‌شود و اوضاع امنیتی در شهر الرمادی خوب گزارش شده و نیروهای امنیتی و پلیس بر اوضاع شهر و تمام جبهه‌ها و نقاط تردد اشراف و کنترل دارند».

استان الانبار روز گذشته شاهد زخمی شدن دو سرباز عراقی در یک انفجار تروریستی بود که یک نقطه ایست و بازرسی ارتش عراق در جنوب غربی الرمادی و کشته و زخمی شدن 21 نفر دیگر در انفجار تروریستی مشابه در شرق الرمادی بود.

استان الانبار همچنین سه‌شنبه شاهد کشته شدن ده‌ها تروریست داعشی در جریان درگیری این تروریست‌ها با نیروهای نگهبان مرزی در نزدیکی گذرگاه الولید در غرب استان الانبار بود.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها