امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141251
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعقوب عمیدرور» ژنرال اسرائیلی نزدیک به کابینه بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعقوب عمیدرور» ژنرال اسرائیلی نزدیک به کابینه بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که مقامات صهیونیستی هنگام اجرای عملیات قنیطره، اطلاعاتی درباره حضور «محمد علی الله دادی» سردار ایرانی در قنیطره سوریه در دست نداشتند.

عمیدرور در گفتگو با رادیو «اسرائیل» افزود: چنین عملیاتی باید به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد و میزان سود و ضرر آن سنجیده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: «اگر ترور فرماندهان حزب الله سود خالص باشد، ترور سردار ایرانی به ضرر ماست زیرا منجر به تنش و تحریکات بیشتر می‌شود و انتظار پاسخ حتمی به این حمله می‌رود اما کسی شکل و سطح آن را نمی‌داند».

بنیامین نتانیاهو نخست وزریر رژیم صهیونیستی روز گذشته از اعضای کابینه امنیتی خواسته بود تا یک نشست فوق العاده تشکیل شود و در آن درباره خطرهای واکنش حزب الله، سوریه و ایران علیه اسرائیل بحث و تبادل نظر شود.

یک منبع امنیتی اسرائیلی روز سه‌شنبه گذشته نیز به خبرگزاری «رویترز» گفته بود که این رژیم در حمله به جنوب سوریه، قصد نداشته فرمانده ایرانی را هدف قرار دهد و تصور می‌کرده به گروهی از نیروهای سطح پائین حمله کرده است.

این منبع ارشد امنیتی اسرائیلی با هدف «جلوگیری از بروز هرگونه تنش با ایران و گروه حزب‌الله لبنان» این اظهارات را مطرح کرده است.

روزنامه «السفیر» لبنان در تحلیل اظهارات مقامات صهیونیستی درباره عمدی نبودن شهادت سردار ایرانی در قنیطره نوشت: دشمن اسرائیلی به داشتن توان بالای اطلاعاتی معروف است و حمله آن به قنیطره بدون شناسایی هویت افراد امکان ندارد بنابراین مطرح شدن موضوع عمدی نبودن اسرائیل در شهادت سردار ایرانی برای فریب دادن ایران است.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها