امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141253
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، احزاب و گروه های فلسطینی عملیات شهادت طلبانه امروز چهارشنبه در تل آویو را که با زخمی شدن ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، احزاب و گروه های فلسطینی عملیات شهادت طلبانه امروز چهارشنبه در تل آویو را که با زخمی شدن شانزده صهیونیست همراه بود پاسخ طبیعی به جنایات رژیم اشغالگر و تجاوز مستمر وی به فلسطینیان توصیف کردند.

عملیات شهادت طلبانه تل آویو نشانه تداوم جهاد و مبارزه علیه اشغالگری است/نمی گذاریم خون شهروندان فلسطینی و عربی ابزار مبارزات انتخاباتی اسرائیل شود

«احمد المدلل»، از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس این عملیات را پاسخ طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت و مقدسات فلسطینی اعلام کرد.

رهبر جهاد فلسطین افزود: ما این عملیات جسورانه را تبریک می‌گوییم که به طور عملی ثابت کرد ملت ما هرگز تسلیم نمی‌شود و جوانان ما همه موانع، پست‌های بازرسی و استحکامات امنیتی دشمن را در هم می شکنند تا به جنایات اشغالگران و تهاجم نظام مند آنها علیه ملت فلسطین پاسخ بدهند.
المدلل تاکید کرد: ملت فلسطین اشکال مختلف را برای مقاومت در برابر اشغالگران صهیونیست در پیش می‌گیرد که از جمله آن عملیات‌های شهادت طلبانه است و بدین صورت همواره تاکید می‌کند که جهاد و مبارزه ما ادامه دارد.

رهبر جهاد اسلامی فلسطین گفت: پیام آشکار عملیات شهادت طلبانه امروز به دشمن این است که خون مردم فلسطین و کشورهای عربی ارزان نیست که ریختن آن را ابزار مبارزات انتخاباتی خود کنید.

عملیات شهادت طلبانه پاسخ طبیعی به تروریسم رژیم اشغالگر است

از سوی دیگر «اسماعیل الاشقر» از رهبران حماس نیز ضمن تبریک عملیات شهادت طلبانه امروز در تل آویو تاکید کرد که عامل این عملیات پاسخی قوی به اشغالگران و تروریسم آنها داد.

الاشقر افزود: این پاسخی طبیعی به تروریسم رژیم اشغالگر و حملات مداوم وی به ملت ما در کرانه باختری، نوار غزه و شهرهای داخل سرزمین های اشغالی 1948 است.

وی تصریح کرد: این حق ماست که به تجاوزات صهیونیستی پاسخ بدهد و از همین تریبون به عامل این عملیات جسورانه و قهرمانانه عامل عملیات زنده باد می گویم.

یک جوان فلسطینی 22 ساله اهل طولکرم امروز چهارشنبه با استفاده از چاقو عملیات شهادت طلبانه دیگری را علیه صهیونیست‌های ساکن تل‌آویو انجام داده است.

در عملیات مذکور که در مرکز تل‌‌آویو انجام شد، 16 اسرائیلی زخمی شدند که حال 6 نفر از آنها وخیم است.

نظامیان اسرائیلی به سمت عامل این عملیات شلیک کردند. وی از ناحیه پا زخمی و سپس دستگیر و به بیمارستان ولفسون در حولون برای درمان منتقل شده است.

در اکتبر 2014 یک صهیونیست 2 دختر فلسطینی را در حالی که به مدرسه می‌رفتند زیر گرفت، در این حادثه یکی از دختربچه‌ها به شهادت رسید. از آن زمان عملیات شهادت‌طلبانه علیه صهیونیست‌ها افزایش یافت و تا کنون چندین عملیات انجام شده است.

کمیته‌های مقاومت در فلسطین نیز عملیات شهادت طلبانه امروز را پاسخ طبیعی به جنایات مداوم دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین توصیف کردند که تازه ترین آن شهادت سامی الجعار و سامی زیادنه در شهرک رهط در نقب اشغالی بود.

کمیته‌های مقاومت در بیانیه‌ای که نسخه ای از آن به دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه رسید اعلام کردند: عملیات مقاومت هرگز متوقف نخواهد شد و آنهایی که گمان می کنند ملت ما زیر بار ظلم و جور می‌رود و پاسخ تجاوز و جنایات اسرائیل را نمی‌دهد در خیال باطل به سر می برند.

این بیانیه افزود: عملیات‌های شهادت طلبانه فلسطینیان ادامه خواهد داشت و همچنان عمق اسرائیل را هدف می گیرد و انقلاب ملت فلسطین تا بازپس‌گیری همه حقوق غصب شده آنها آرام نخواهد شد.

کمیته های مقاومت فلسطین ضمن تبریک عملیات شهادت طلبانه امروز در تل آویو گفتند: این جوان قهرمان فلسطینی با کم ترین امکانات خود به دل صهیونیست‌ها می‌زند تا نشان بدهد که این اشغالگران در سرزمین ما جایی ندارند و باید بار خود را بسته و از فلسطین بگریزند.

این بیانیه ملت مقاوم فلسطین را به انتفاضه فراگیر در سرزمین‌های اشغالی 1948 دعوت کرده و گفت: این راه کمک به مردم ما در نقب اشغالی در مقابله با عربده کشی دشمن صهیونیستی است تا نشان بدهیم که ملت در همه جای سرزمین‌های اشغالی از رفح گرفته تا ناقوره سرنوشت مشترکی دارند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار