امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141273
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، برنامه جامع اصلاحات اداری در راستای اجرای سیاست‌های ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، برنامه جامع اصلاحات اداری در راستای اجرای سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری و اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.

«مهندسی نقش و ساختار دولت»، «توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری»، «خدمات عمومی در فضای رقابتی»، «مدیریت سرمایه انسانی»، «فناوری‌های مدیریتی»، «توسعه فرهنگ سازمانی» و «صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری» از محورهای عمده این برنامه است.

هیأت وزیران در جلسه 14/10/1393 به پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور  و در اجرای سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و به استناد اصل 138 قانون اساسی تصویب کرد: همه دستگاههای اجرایی نسبت به تهیه برنامه عملیاتی اصلاحات اداری خود ظرف سه ماه از تاریخ ابلاغ این مصوبه در چارچوب برنامه های پیوست که تایید شده به مهر دفتر هیأت دولت است اقدام و پس از تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اجرا کنند.

 همچنین سهم هر یک از دستگاه‌های اجرایی در سقف درصدهای پیش‎بینی شده در احکام برنامه‎های یاد شده بر اساس تفاهم‎نامه بین دستگاه مربوط و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تعیین می‌شود.

این مصوبه در تاریخ 28/10 1393 از سوی معاون اول رئیس‌جمهور به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ شده است .

برای مشاهده متن کامل برنامه جامع اصلاحات اداری، اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها