امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141279
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
ایمان ایرانی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت:

ایمان ایرانی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متاسفانه در روزهای گذشته تصاویری از آقای ظریف منتشر شده است که نشان می‌دهند ایشان در حال قدم زدن با نماینده دشمن‌ترین دشمنان اسلام و ایران اسلامی یعنی نماینده دولت جنایتکار آمریکا هستند.

وی افزود: این اقدام وزیر امور خارجه کشورمان متاسفانه باعث ناراحتی و نگرانی مردم انقلابی ایران بلکه همه طرفداران جریان مقاومت و جمهوری اسلامی در منطقه و جهان شده است. همان طوری که رهبری معظم انقلاب فرمودند در حال حاضر ایرادی به انجام مذاکره در امور هسته‌ای نیست اما نباید دشمنی دشمنان در حین این مذاکرات فراموش شود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: آیا تیم مذاکره‌کننده ما جنایات آمریکا در طول 50 سال گذشته علیه مردم ایران و مردم مظلوم منطقه و جهان را فراموش کرده‌ است که این چنین با روی گشاده با نماینده دولت آمریکا قدم میزنند؟ به نظر می‌رسد این اقدامات مانند اقدام رئیس جمهور در تماس تلفنی با اوباما مصداق اقدامات نابجای دیپلماتیک باشد و مردم را در حمایت از آنها برا احیای حقوق هسته‌ای کشور دلسرد می‌کند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: قرار نیست با چنین ژست‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی عزت 35 ساله ملت مقاوم و استکبار ستیز ایران که خون بها بیش از 200 هزار شهید این سرزمین است خدشه‌دار شود.

ایرانی با بیان اینکه مذاکرات برای دفع شر دشمنان است نه برای دوستی و صلح با آنها، گفت: ملت و مسئولین با غیرت ایران هرگز با دولت شیطان بزرگ دوست و صمیمی نخواهند شد و آقای ظریف باید توضیح دهد این اقدام وی به چه معنی است و به چه دلیلی انجام شد؟

وی با اشاره به انتشار کاریکاتور توهین‌آمیز به پیامبر اعظم(ص) و حمایت دولتمردان اروپایی و آمریکایی از این اقدام، گفت: ما از مسئولین محترم وزارت خارجه درخواست داریم به عموم ملت ایران گزارش دهند برای محکومیت این اقدامات تاکنون چه کارهایی کرده‌اند و چرا در چنین ایامی آقای ظریف حاضر شده‌اند در فرانسه حضور یابند؟

این فعال دانشجویی در پایان تصریح کرد: آیا بهتر نبود وزیر امور خارجه کشورمان در این ایام از حضور در فرانسه خودداری می‌کرد؟ ما از وزیر خارجه کشورمان انتظار داریم به‌جای قدم زدن با دشمنان این ملت در راستای سیاست‌های اصولی نه شرقی و نه غربی قدم بردارد و این سیاست نظام نباید فراموش یا کمرنگ شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها