امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141280
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمله به ارتفاعات ...

حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمله به ارتفاعات جولان و شهادت جمعی از نیروهای مقاومت در این حمله، گفت: نیروهای مقاومت نسبت به مسائل منطقه کاملاً آگاهند و با بینش دقیقی تحرکات رژیم صهیونیستی را رصد کرده و در زمان مقتضی اقدامات لازم را صورت خواهند داد.

وی افزود: کشورهای مسلمان منطقه که درد اسلام را دارند و به عزت مسلمین می‌اندیشند قطع به یقین در مسیر مقاومت هستند و نیروهای مقاومت به جبهه سازشکار عرب در بحث مقاومت هیچ توجهی ندارد.

رئیس کمیته روابط بین‌الملل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: با توجه به مشکلات متعدد رژیم صهیونیستی در حوزه داخلی، آنها  سعی می‌کنند تا فرافکنی و انجام اینگونه حملات و تحرکات تا از این طریق افکار عمومی خود را به سمت خارج منحرف کنند.

احمدی در پایان گفت: هیمنه ساختگی رژیم صهیونیستی در جنگ با حزب‌الله و حماس از بین رفته بودبه همین دلیل این رژیم سعی دارد با این قبیل اقدامات و با حمله و کشتار آن افتضاح را جبران کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها