امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141281
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره با قدم زنی وزیر امورخارجه کشورمان با وزیر خارجه آمریکا گفت: آنچه که به ملت گفته شد و مردم در جریان آن هستند و بودند این است که مذاکرات صرفا در موضوع هسته‌ای آن‌هم با گروه 5+1 صورت می‌گیرد.

وی افزود: متاسفانه اخیرا مردم می‌بینند که مذاکره کنندگان ما هر بار به یک بهانه مستقیما وارد مذاکره با طرف آمریکایی می‌شوند و در آخرین اقدام هم جناب آقای ظریف با وزیر خارجه امریکا و نماینده دشمن دیرینه ما و مسلمانان اقدام به قدم زدن کرده‌ است.

کلاته ادامه داد: شاید از نظر برخی‌ها قدم زدن وزیر خارجه ما در خیابان‌های یک کشور اروپایی با وزیر خارجه کشوری دیگر یک ابتکار در دیپلماسی باشد ولی قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا که دشمن قسم خورده ماست آن‌هم در دید عموم و در کشوری که بزرگترین توهین به مسلمانان در آن صورت پذیرفته است یک اقدام احساسی بوده‌است نه یک ابتکار سیاسی.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: افکار عمومی جهان و تمام کسانی که به جمهوری اسلامی امید دارند، مسئولان کشور و نظام ما را دشمن آمریکا می‌دانند این اقدام جناب ظریف یک گاف بزرگ در عالم دیپلماسی بوده‌است.

وی در خاتمه گفت: باید به وزیر خارجه کشور یادآوری شود، که وی در مذاکرات یک شخصیت حقیقی نیست بلکه نماینده ملت و نظامی است که اصلی‌ترین دشمن آنها آمریکای جهان خوار است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها