امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141285
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
لطف‌الله فروزنده سخنگوی  جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به قدم‌

لطف‌الله فروزنده سخنگوی  جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به قدم‌ زدن وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه آمریکا گفت: به طور قطع و یقین آمریکا دشمن ماست و با نیت دشمنی با ما برخورد می‌کند و می‌خواهد عزت و ابهت ملت ایران را زیر سؤال ببرد.

وی افزود: آمریکا به دنبال این است که قدرتی که ایران در منطقه به دست آورده ضایع کند و برای این کار از روش‌های مختلف  مانند تحلیل‌ها، فشارهای اقتصادی، توطئه نفتی یا توهین به مسئولان استفاده می‌کند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ما همواره در مذاکرات هسته‌ای دیدیم که با لحن تند و خشنی با ما صحبت می‌کنند و ما را به خشونت متهم می‌کنند و همواره بعد از مذاکرات هم علیه ما بحث‌هایی را مطرح می‌کنند.

فروزنده ادامه داد: مسئولان ما باید به این مسئله توجه کنند که اگر بخواهند به آمریکا اعتماد داشته باشند آسیب می‌بینند، آمریکا دشمن است و در مذاکرات هم دنبال برد- برد نیست. او می‌خواهد ما بازنده باشیم و خود مذاکرات را ببرد.

معاون منابع انسانی دولت دهم تصریح کرد: خوش‌بینی بیش از حد به آمریکا ما را دچار اشتباه محاسباتی می‌کند. ما امروز نماد مبارزه با استکبار جهانی هستیم و این رفتارها، لبخندها و قدم‌زدن‌ها با دشمن هیج توجیهی ندارد و برای ما روشن نیست که این کارها برای چه انجام می‌شود.

فروزنده در خاتمه با بیان اینکه نباید به هر قیمتی با آمریکا مذاکره کرد گفت: وزیر خارجه کشورمان و مسئولان باید بدانند ما نماد کشوری هستیم که تمام قد در مقابل استکبار ایستاده و آمریکا می‌خواهد این نماد را از بین ببرد. ما باید مراقب باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها