امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141286
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید در سومین دوره پیوست نگاری فرهنگی با اشاره به مسائل منطقه‌ای و جهانی عنوان کرد: درحالی که ناکارآمدی و ناکامی غرب در منطقه هویدا شده بعضی‌ها که از مبارزه خسته شده‌اند و کدخدایی آمریکا را پذیرفته اند مهم‌ترین قدرت سیاسی، اعتقادی و نظامی جهان یعنی سپاه و بسیج را مورد حمله قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: غرب گرایان داخلی از چند ملاقات و قدم زدن بعضی‌ها ذوق زده نشوند، آمریکا و متحدین این کشور در منطقه در محاصره نیروهای انقلاب اسلامی قرار گرفته‌اند.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه موضوع پیوست نگاری فرهنگی خاطرنشان ساخت: پیوست نگاری فرهنگی حلقه مفقوده فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی کشور و باید در این مسیر در برابر مشکلات احتمالی مقاومت کرد. در موضوع پیوست نگاری فرهنگی باید ضمن نگاه به مسائل و مشکلات روزمره، نگاه کلان و آینده نگر هم داشته باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: امروز از هر جهت تدوین و عملیاتی کردن پیوست نگاری فرهنگی از مهمترین معروف‌های نظام اسلامی است زیرا از طریق آن سیاست‌ها و برنامه های فرهنگی در فضای عمل اجتماعی تحقق می‌یابد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها