امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141288
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی امروز (چهارشنبه) در حاشیه مراسم

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی امروز (چهارشنبه) در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای حزب‌الله لبنان در دفتر حزب‌الله در تهران و در جمع خبرنگاران در خصوص دلیل اصلی حمله صهیونیست‌ها به نیروهای مقاومت گفت: رژیم صهیونیستی از سال 1982 که به لبنان حمله کرد تصور داشت که با حمله خود می‌تواند لبنان را به لرزه درآورد، اما دیدیم که این حرکت منجر به تولد حزب‌الله لبنان شد.

وی افزود: صهیونیست‌ها در تمام عملیات‌های دیگر اقداماتی را انجام دادند، ولی همواره نتایج حرکات آنها برخلاف نظرشان رخ داده است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: حوادث چند سال اخیر در سوریه به اسم آزادی و برای ضربه به حکومت این کشور با استفاده از دلارهای خارجی و حمایت‌ها و پشتیبانی‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب صورت گرفته است، اما با موضع مقاومت اسلامی و دولت سوریه و حزب‌الله و جمهوری اسلامی ایران اقدامات تروریستی آنها آشکار شد.

احمدی‌ مقدم اظهار داشت: جبهه تکفیری و صهیونیستی و پشتیبانان غربی و دولت‌های مرتجع منطقه در یک جبهه در برابر مقاومت اسلامی قرار گرفتند و رژیم صهیونیستی نیز از آنها حمایت می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به مبارزه حزب‌الله با دو گروه تکفیری جبهه‌النصره و همچنین سربازان رژیم صهیونیستی در سوریه گفت: رژیم صهیونیستی به آنها علیه نیروهای مقاومت اطلاعات می‌دهد و گروه‌های تروریستی آن را اجرایی می‌کنند.

وی افزود: دشمنان مقاومت به ظاهر چند دسته هستند، اما در واقع هدف همه آنها ضربه زدن به جبهه مقاومت است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها