امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141300
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، سیزدهمین نشست شورای معاونین دادگستری استان تهران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، سیزدهمین نشست شورای معاونین دادگستری استان تهران با حضور اعضاء و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در محل حوزه ریاست کل واقع در مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد.

اسماعیلی در این نشست اظهار داشت: به دنبال تغییرات ساختاری انجام شده در ستاد قوه قضائیه باید در این استان هم نسبت به اجرا و پیاده‌سازی ساختار متناظر اقدام می‌شد که خوشبختانه با بررسی، مشورت و برنامه‌ریزی‌های انجام شده هم‌زمان حوزه‌های معاونت منابع انسانی دادگستری استان و معاونت نظارت و بازرسی شروع به کار می‌کنند.

وی افزود: حوزه معاونت اداری و مالی سابق، تحت عنوان حوزه معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و یک معاون قضایی جدید هم به مجموعه معاونین دادگستری اضافه‌ می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد: بر همین اساس حمیدرضا دارابی به عنوان معاون نظارت و بازرسی، مهدی ناصری دولت آبادی به عنوان معاون منابع انسانی، حجت‌الاسلام حسین یزدانی چراتی به عنوان معاون قضایی و یوسف باقری به عنوان معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی مسئولیت هریک از این حوزه‌ها را به عهده می‌گیرند.

اسماعیلی در ادامه ضمن تأکید مجدد بر سلامت اداری در تشکیلات قضایی، گفت: خوشبختانه در این راستا اقدامات مفیدی انجام شده اما برای پیشگیری از هرگونه تخلفات احتمالی، ضروری است نظارت مدیران بر زیر مجموعه‌های خود به صورت برنامه‌ریزی شده و مستمر تداوم یابد و حوزه معاونت نظارت و بازرسی باید با به کارگیری نیروهای قضایی و اداری مجرب، متدین و کاردان در جهت تحقق این هدف متعالی گام بردارد.

وی تأکید کرد: وجود حتی یک تخلف کوچک در سستم قضایی با توجه به جایگاه خطیر آن به هیچ وجه قابل پذیرش و اغماض نیست، به همین جهت در این مسیر باید با قاطعیت و البته در چارچوب مقررات قانونی و در صورت نیاز برخوردهای لازم صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی آخرین ملجأ و پناهگاه مردم مظلوم و ستم‌دیده است و وجود هرگونه انحراف و لغزش در ان قابل پذیرش و تحمل نیست.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها