امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141319
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در جمع کارکنان نیروی انتظامی استان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در جمع کارکنان نیروی انتظامی استان کرمان افزود: اعتماد عمومی به نیروی انتظامی باید روز به روز افزایش یابد.

وی تصریح کرد: اگر نیروی انتظامی خود را جزو بهترین ها معرفی کند اما مردم نظر متفاوتی داشته باشند به معنای آن است که مشکلی وجود دارد که باید آن را برطرف کرد زیرا با اهمیت ترین موضوع برای نیروی انتظامی، رضایت مندی مردم از این نیرو است.

این مقام انتظامی بیان کرد: نیروی انتظامی براساس دیدگاه ها و نیازهای مردم و انجام بررسی های لازم در برنامه های توسعه ای کشور، اولویت را تعیین کرده و در صدد رفع نقاط ضعف، تقویت نقاط قوت و ارائه خدمت هر چه بهتر به جامعه است.

سردار اشتری یادآور شد: نیروی انتظامی به منظور اجرای برنامه ششم که توسط دولت مردان آماده شده است، از چند ماه قبل با برگزاری کارگاه های آموزشی برای فرماندهان وارد عرصه شده است.

وی گفت: بالاترین مدال افتخار نیروی انتظامی فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره این نیرو است که باید تلاش کنیم مصداق این فرمایشات باقی بمانیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده در مجموعه انتظامی استان کرمان، گفت: استان کرمان به دلیل همجواری با برخی استان های مرزی کشور و آن استان ها نیز به دلیل همجواری با کشورهایی که ناامنی در آنها وجود دارد با مشکلاتی روبرو است.

وی ادامه داد: امروز در مرزهای شرقی کشور وضعیتی وجود دارد که در مواردی که امنیت در آن کشورها وجود ندارد ما علاوه بر حفظ مرزهای کشور باید از مرزهای آن کشور نیز مراقبت کنیم.

اشتری بیان کرد: حدود 70 درصد تردد اشرار و قاچاقچیان از محورهای استان کرمان انجام می شود و حضور اتباع بیگانه موجب می شود که مشکلات این استان افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم استان کرمان متاثر از کشورهای همسایه و استان های همجوار خود است، افزود: باید با پیش بینی، پیشگیری و مقابله در راستای توسعه هر چه بیشتر امنیت گام برداریم.

جانشین فرماندهی ناجا یادآور شد: آمارها نشان می دهد که استان کرمان در بخش عمده ای از شاخص های امنیتی روند رو به رشدی داشته است.

وی در ادامه امنیت را موضوعی چند وجهی و چند دستگاهی دانست و ادامه داد: در راستای تامین امنیت باید همه دستگاه های مسئول با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

سردار اشتری اظهار کرد: تامین امنیت به صورت خاص وظیفه نیروی انتظامی نیست اگر چه وظیفه اصلی این نیرو به شمار می رود و اگر دستگاه های مسئول وارد شوند، این مسئولیت از گردن نیروی انتظامی خارج نمی شود بلکه با همراهی و همکاری بهتر می توان اقدامات لازم در توسعه امنیت را اجرایی کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها