امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14132
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۳
تعداد بازدید: 141
«حسین شهابی» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نگارش فیلمنامه جدیدش گفت: در فیلمنامه جدید هم نگاهی اجتماعی به زن و مشکلات پیرامون ...

«حسین شهابی» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نگارش فیلمنامه جدیدش گفت: در فیلمنامه جدید هم نگاهی اجتماعی به زن و مشکلات پیرامون آن دارم. فیلم داستانی کاملا زنانه دارد که فیلمنامه به صورت کامل آماده شده است و روتوش نهایی آن را انجام می‌دهم.

وی در ادامه درباره داستان فیلم توضیح داد:در این فیلم به زندگی یک زن و مردی می‌پردازد که با مشکل بزرگی مواجه شدند مرد تصمیم می‌گیرد بخشی از زندگی را به حراج بگذارد.

کارگردان «روز روشن» در ادامه گفت: در این فیلم مانند کار قبلی نگاهی اجتماعی را دنبال می‌کنم وتاثیر روابط افراد در زندگی مشترک یک زن و شوهر را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در این فیلم نیز مانند کار قبلی از مشاوره جامعه شناسان و روانشناسان  بهره بردیم.

وی درباره ارایه فیلمنامه برای پروانه ساخت گفت: فیلمنامه را اوایل تیرماه برای دریافت پروانه ساخت ارایه می‌دهم. بخشی از داستان در لوکیشن داخلی می‌گذرد و قسمت‌هایی  از فیلم در لوکیشن‌های خارجی جلوی دوربین خواهد رفت.

«روز روشن» اولین ساخته حسین شهابی سال گذشته در جشنواره سی و یکم به نمایش درآمد و مورد توجه قرار گرفت .

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها