امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141329
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص حادثه قتل مأمور کلانتری مرزداران،

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص حادثه قتل مأمور کلانتری مرزداران، اظهار داشت: در تاریخ 28 مهرماه سال جاری ساعت 21 و 20 دقیقه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مطلع شدیم که به سمت یکی از مأموران مرزداران در حاشیه اتوبان حکیم تیراندازی شده است و ضارب متواری شده است.

وی افزود: اقدامات پلیسی انجام شد و محدوده تحت محاصره قرار گرفت اما به دلیل تاریکی شب ضارب موفق به فرار از محل حادثه شده بود.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به شهادت سروان کاشانی، گفت: از همان لحظه مأموران تحقیقات خود را برای شناسایی قاتل یا قاتلین آغاز کردند و یک هفته پس از شهادت مأمور کلانتری موفق به شناسایی ضارب شدند.

محمدیان با اشاره به اینکه از صبح روز گذشته همکاران ما در ده نقطه که امکان حضور متهم بود حاضر شدند، گفت: در نهایت مأموران ما موفق به دستگیری عامل شهادت مأمور پلیس شدند و در بازرسی از وی یک قبضه اسلحه کمری، 20 تیر فشنگ و مقداری موادمخدر از نوع شیشه و کراک کشف کردند.

وی افزود: متهم که به دلیل تکمیل بودن مدارک جرم چاره‌ای جز اقرار نداشت همان شب به ارتکاب جرم اعتراف کرد ضمن اینکه ما اکنون 4 نفر از کسانی که در نگهداری و پنهان کردن اسلحه وی کمک کرده بودند موقتا بازداشت کردیم تا قاضی در مورد آنها تصمیم بگیرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بر اساس اعترافات متهم حدود یک کیلوگرم شیشه به همراه داشته و اسلحه وی هم به دلیل تهدیداتی بوده که از سوی سایر فروشندگان موادمخدر احساس می‌کرده است.

وی با تأکید بر اینکه متهم دارای سابقه کیفری مرتبط با موادمخدر است، گفت: در این حادثه متهم در حاشیه اتوبان حکیم در حال تردد بوده که مأمور کلانتری به وی شک می‌کند، به دنبال او می رود اما متهم با شلیک گلوله وی را به شهادت می‌رساند.

محمدیان خاطرنشان کرد: مأمور کلانتری شهید سروان محمدجواد کاشانی بوده که الان به درجه سرگردی رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها