امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141332
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
حسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،درباره احکام قضائی تخریب ساخت و سازهای غیرمجا و رفع تصرف از زمین‌های منابع ملی، اظهار داشت: ...

حسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،درباره احکام قضائی تخریب ساخت و سازهای غیرمجا و رفع تصرف از زمین‌های منابع ملی، اظهار داشت: پرونده 2700 حکم قضائی تخریب توسط دستگاه‌های اجرایی تشکیل شده است. که تا کنون بیش از 1800 حکم آن انجام و حدود 850 حکم قضایی تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز دیگر تا پایان سال انجام می‌شود.

کریمی بیان داشت: در شهرستان‌های شمیرانات، دماوند، تهران و ری بیشترین تخلفات ساخت و ساز صورت گرفته است که بخش زیادی از این احکام به این شهرستان‌ها مربوط می‌شود.

معاون امور عمرانی استانداری تهران بیان داشت: در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز هیچ عقب نشینی وجود ندارد و با تصرف کنندگان اراضی ملی که متوسل به رفتارهای مقاومتی نیز هستند،‌ به جد برخورد خواهد شد و این مهم در دستور کار و اولویت ویژه استان قرار دارد.

وی یادآور شد: از طریق ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز استان تهران با سواستفاده‌ کنندگان بیت‌المال به شدت برخورد و متخلفین بدون فوت زمان به مراجع ذیصلاح قضائی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها