امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14135
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۳
تعداد بازدید: 110
«مهدی دغاغله»، داور ایرانی بخش لحن سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

«مهدی دغاغله»، داور ایرانی بخش لحن سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سطح این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را خوب ارزیابی کرد و گفت: با تلاش مسئولان برای رفع نواقص سال‌های گذشته، سی‌امین دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از تمامی جنبه‌ها کامل و در حد بسیار خوب برگزار شد، به طوری که اعضای هیئت داوران نیز به این امر اذعان داشتند.

وی با بیان اینکه دقت و نظم در روند برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم قابل ستایش است، افزود: کسانی که داوری مسابقات بزرگی همچون مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی را برعهده داشتند نیز به نظم و مدیریت صحیح مسابقات قران ایران اعتراف کردند.

دغاغله درباره موفقیت جوانان ایرانی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تصریح کرد: جوانان ایرانی با شایستگی و بدون هیچ‌گونه ملاحظه کاری مقام اول را کسب کردند که این حق مسلم آن‌ها بود، چرا که آن‌ها تلاش‌های زیادی برای کسب این مقام کرده بودند.

این قاری پیشکسوت قرآن کریم با اشاره به اینکه جوانان ایرانی در یک مسابقه کاملا برابر توانستند مقام نخست را کسب کنند، ادامه داد: نمرات قاریان و حافظان برتر کشورمان آنقدر بالا بود که با حذف نمرات داوران ایرانی و تنها با جمع بستن نمره‌های داوران خارجی، باز هم آن‌ها رتبه نخست را کسب می‌کردند که این درخشش مرهون تلاش‌ آن‌ها و همچنین توجه دولتمردان به مسائل قرآن است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار