امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141363
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با برگزاری چهارمین نشست کمیته مشترک سیاسی تهران و قطر، حسین امیرعبداللهیان معاون

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با برگزاری چهارمین نشست کمیته مشترک سیاسی تهران و قطر، حسین امیرعبداللهیان معاون وزیر خارجه کشورمان که در دوحه به سر می‌برد با علی فطیس المری رئیس قوه قضاییه و دادستان قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه از نقش مثبت و سازنده  المری در تسهیل امور کنسولی و قضایی فیمابین دو کشور قدردانی کرد.

معاون وزیر خارجه کشورمان در این دیدار با برشمردن انتظارات جمهوری اسلامی ایران از کشور دوست و برادر قطر در توسعه و تحکیم هر چه بیشتر مناسبات، توافقات اخیر رئیس قوه قضاییه و دادستان کل قطر به تهران را گامی مثبت در مسیر همکاری‌های قضایی و مناسبات دوجانبه تهران و دوحه خواند.

رئیس قوه قضاییه و دادستان قطر که نقش مؤثری در رسیدگی فوری و آزادی برخی اتباع ایرانی بازداشت شده در قطر بر عهده دارد، با اشاره به نقش و جایگاه مهم جمهوری اسلامی ایران در منطقه، روابط دو کشور را حائز اهمیت دانست و بر آمادگی هر چه بیشتر قطر برای همکاری‌های قضایی دو کشور در سطوح دوجانبه و سازمان‌های بین‌المللی تأکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار