امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141366
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه «تایمز اسرائیل» به نقل از شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه «تایمز اسرائیل» به نقل از شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی رصد ماهواره& zwnj;ای جدید از موشک‌های برد بلند ایران شد که قادر است فراتر از اروپا پرواز کند.

بر اساس این گزارش، شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی که چهارشنبه پخش کرد، مدعی شد که ایران موشکی 27 متری ساخته که قادر به حمل کلاهک‌های جنگی است .

در گزارش این رسانه اسرائیلی  آمده است که موشک 27 متری جدید ایران در نزدیکی تهران و در سکو‌های پرتاب قرار گرفته است.

روزنامه تایمز اسرائیل مدعی شد این نخستین تصاویر در زمینه موشک‌های جدیدی ایران است.

در گزارش تصویری شبکه دوم رژیم صهیونیستی همچنین تاکید شده است که ایران پیشرفت سریعی در زمینه صنایع موشکی به دست آورده است.

در بخشی از این گزارش صهیونیست‌ها تصویری از یک سایت موشکی در نزدیکی تهران نمایش داده شده که بنابر ادعای رسانه فوق، غرب از 2 سال گذشته نسبت به وجود آن مطلع بوده است.

در این گزارش همچنین عکس ماهواره‌ای نمایش داده شده است که در آن به سایت  دیگری که در  آن موشک 27 متری بر سکوی پرتاب قرار دارد، اشاره می‌کند .

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شده است تاکنون چنین موشکی از سوی غرب رصد نشده بود.

براساس این گزارش تاکید شده است که این موشک قادر به حمل کلاهک جنگی متعارف و غیر متعارف (هسته‌ای) است.

این تصاویر از سوی ماهواره‌ای «اراس _بی» متعلق به صنایع هوایی رژیم صهیونیستی که در سال 2006 به فضا پرتاب شد، گرفته شده است.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها