امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141375
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 166
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «پرواز در خدا» نوشته «سجاد نظری» به تازگی از سوی نشر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «پرواز در خدا» نوشته «سجاد نظری» به تازگی از سوی نشر « آوش» در سه فصل با بخش‌هایی همچون «قدرت‌های برتر و عوامل به وجود امده»، «مطالب ضروری و عوامل مؤثر روحانی (معنوی)»، «صبر و شتاب»، «شناسایی خود»، «صفات الهی خداوند»، «صفات شیطانی (بیماری)»، «اطرافیان و شناسایی احساسات»، «(نواقص اخلاقی) صفات شیطانی»، «مراقبه» و «پرواز در خداوند»، است.

به گفته سجاد نظری نویسنده کتاب «پرواز در خدا»، این اثر به دو صفت خدایی و شیطانی که در انسان وجود دارد، پرداخته است که انسان‌ها با استفاده از این صفات‌ سرنوشت‌ خودشان را رقم می‌زنند که متأسفانه هم‌اکنون انسان‌ها با استفاده کردن از صفات شیطانی باعث هرج و مرج در اجتماع شده‌اند.

در بخشی از این کتاب درباره «صفات شیطانی (بیماری)»، می‌خوانیم: با آشنایی صفات الهی، پی بردیم که نیرویی غیر از نیروی الهی ما را نسبت به حرکت در این جاده منع نموده و موجبات توقف‌مان را فراهم می‌سازد. همه ما انسان‌ها دوست داریم که سعادتمند شویم و بسیاری از ما نیز راه نیل به آن سعادت را صفات الهی می‌دانیم. اما هیچگاه آن را امتحان نکرده‌ایم.

 

واقعیت این است که راستای صفات الهی و قدرت خداوند یک نیروی کاذب نیز به وجود آمده که مانع رشد و سعادت ما انسان‌ها شده است. صفاتی که بالعکس صفات الهی ما را به سوی ظلمت و سیاهی و تباهی می‌کشاند.

تمام رویدادهای بد و ناهنجاری‌هایی که در زندگی ما اتفاق می‌افتد، به دلیل استفاده کردن از این اصول و صفات در کارهای روزمره‌مان است. انجام دادن بسیاری از این صفات ممکن است از روی ناآگاهی و بعضی از آنها نیز از روی آگاهی باشد. اما پرسش محوری در این میان این است که انجام دادن صفات از روی آگاهی چگونه ممکن است؟

گفتنی است، نشر «آوش» کتاب «پرواز در خدا» تألیف «سجاد نظری» را در 104 صفحه و با قیمت 8000 تومان منتشر کرده است که علاقه‌مندان برای تهیه آن می‌توانند با شماره همراه 09195609211 تماس حاصل کنند.

بر اساس این گزارش، «سجاد نظری» نویسنده جوان کشورمان متولد 1367 در تهران است که به زودی کتابی از این او با عنوان «انسان عجیب» در انتشارات «آوش» به چاپ خواهد رسید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها