امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141387
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پوستر «بشنو اسرائیل» یکی از پوسترهایی ضد اسرائیلی است که در دومین ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پوستر «بشنو اسرائیل» یکی از پوسترهایی ضد اسرائیلی است که در دومین نمایشگاه رسانه& zwnj;های دیجیتال انقلاب اسلامی توسط نهضت مردمی پوستر انقلاب تهیه شده بود.

همزمان با حمله بالگرد رژیم صهیونیستی به جنوب سوریه و به شهادت رسیدن چند تن از نیروهای حزب الله و سردار شهید محمدعلی الله‌دادی، نهضت مردمی پوستر انقلاب این پوستر را باز نشر داد.

نحوه تهیه پوستر «بشنو اسرائیل» نیز از این قرار است که جمله «پایان کار فرا رسیده است. فرجام کار سر رسیده است. این هشداری است به شما بنی‌اسرائیل و کاری است که محقق شده است» (عهد قدیم- کتاب حزقیال نبی 6:7) با متن عبری در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی توسط بیش از 200 نفر از مردم کشورمان روی بنر «بشنو اسرائیل» درج شد.پس از درج این جملات بر روی بنر، استاد «مسعود نجابتی» طراحی نهایی را روی آن انجام داد.

انتخاب جمله مذکور از این جهت بوده است که این جمله از منابع صهیونیست‌ها انتخاب شده و اشاره به این موضوع می‌کند که دیگر عمر آنها به سر رسیده است. صهیونیست‌ها یا می‌بایست این جمله را تایید کنند که با تایید آن ترسی به جانشان بابت ازمحلالشان خواهد افتاد یا اینکه می‌بایست کتاب مذهبی تحریف‌شده خودشان را تکذیب کنند. با این تکذیب هزاران عمل غلط دیگر آنها هم زیر سؤال خواهد رفت و باید پاسخی برای جنایت‌هایشان پیدا کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها