امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14139
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۳
تعداد بازدید: 167
 به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، اواخر خرداد ماه سال گذشته بود که روح‌اله سنایی نمایش خیابانی «پیامبر» همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) به مدت 10 روز در ...

 به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، اواخر خرداد ماه سال گذشته بود که روح‌اله سنایی نمایش خیابانی «پیامبر» همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) به مدت 10 روز در محوطه باز تئاتر شهر به همت دفتر تئاتر خیابانی  اجرای عمومی کرد.

چیزی نزدیک به سه ماه بعد و پس از انتشار فیلم موهن و توهین آمیز علیه پیامبر اکرم اسلام دفتر تئاتر خیابانی بار دیگر تصمیم گرفت در واکنش به این اقدام این نمایش خیابانی را بار دیگر به مدت 10 روز در محوطه باز تئاتر شهر اجرای عمومی کند.

در ادامه این روند و پس از نقل و انتقالاتی در که در ریاست دفتر تئاتر خیابانی صورت گرفت و نبود اسناد این اجرای عمومی پس از گذشت نزدیک به یک سال و پس از تسویه حساب گروه‌های تئاتر خیابانی همچنان نمایش «پیامبر» نتوانسته دستمزد 3 میلیونی خود را دریافت کند.

سنایی در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: پس از پیگیری‌هایی که انجام دادم همچنان تکلیف من مشخص نیست حتی هیچ تماسی از مرکز هنرهای نمایشی با من گرفته نشده است و استاد شهرام نوشیر هم که اهل امور نامربوط هستند این موضوع را پیگیری نکردند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار