امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141402
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین جلسه نقد ماه این مرکز پژوهشی به بررسی کتاب «این و آن : ملاحظاتی در باره متون ملل و نحل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین جلسه نقد ماه این مرکز پژوهشی به بررسی کتاب «این و آن : ملاحظاتی در باره متون ملل و نحل اسلامی» ( Der Eine Und Das Andere: Beobachtungen An Islamischen Haresiographischen Texten) نوشته یوزف فن اس اختصاص دارد.
در این برنامه که به همت واحد آموزش بنیاد دائرة المعارف اسلامی برگزار می‌شود، محمد سردانی به بررسی این کتاب خواهد پرداخت.

براساس این گزارش، بنیاد دائرة المعارف اسلامی نهادی غیر انتفاعی است که هدف اصلی آن تدوین و نشر دانشنامه جهان اسلام است، این بنیاد در سال 1362 در تهران تأسیس شد و در حوزه مطالعات جهان اسلام و ایران فعالیت خود را آغاز کرد و به تدریج به یکی از کانون‌های اصلی و معتبر دانشنامه نگاری در قلمرو جهان اسلام تبدیل شد تا کنون 18 جلد از دانشنامه جهان اسلام به همت این بنیاد منتشر شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه ششم بهمن ساعت 16 تا 18 می‌توانند به نشانی تهران، خیابان فلسطین شمالی، پلاک 382، بنیاد دائرة المعارف اسلامی، ساختمان شماره 2، اتاق جلسات مراجعه و یا با شماره 88966702 (داخلی 343) تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها