امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141404
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم داستان زندگی ادی ادواردز مشهورترین چهره المپیک دهه هشتاد میلادی را تعریف می‌کند. صنعت سینما چندین سال است ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم داستان زندگی ادی ادواردز مشهورترین چهره المپیک دهه هشتاد میلادی را تعریف می‌کند. صنعت سینما چندین سال است که قصد تولید فیلمی غیرمتعارف درباره این چهره مشهور دنیای ورزش را دارد.

حتی سال قبل هم اعلام شد فیلمی در این ارتباط به کارگردانی دکلان لاونی ساخته می‌شود و استیو کوگان در آن،نقش ادی را بازی می‌کند.

اما تهیه کنندگان فیلم ترجیح دادند از یک بازیگر جوان‌تر و مشهورتر برای این درام ورزشی استفاده کنند و قرعه به نام جکمن افتاد.دکستر فلچر برای کارگردانی «ادی عقاب» انتخاب شده است. او فیلم نامه اصیل و غیراقتباسی فیلم را هم می‌نویسد.

ادی ادواردز که به لقب عقاب معروف شد، در دهه هشتاد میلادی و در المپیک سال 1988 موفق به شکستن رکوردهای تازه در ورزش اسکی شد. از آن جا که او هیچ حامی در دنیای ورزش نداشت و همه کارهایش را به تنهایی انجام داد،به شدت مورد توجه رسانه‌های ورزشی قرار گرفت.

کلید فیلمبرداری «ادی عقاب» تا دو ماه دیگر زده می‌شود و جکمن این روزها،مشغول انجام تمریبات مربوط به اسکی است.

هیو جکمن تابستان گذشته «مردان ایکس:روزهای آینده ای سپری شده» را با موفقیت روی پرده سینماها داشت.این بازیگر استرالیایی تبار سینما،در این فیلم یک بار دیگر در نقش کاراکتر ابرقهرمان وولورین/مرد گرگ نما ظاهر شد.

او قرار است در قسمت تازه مجموعه فیلم «مردان ایکس» دوباره این نقش را تکرار کند. این فیلم هم بزودی وارد مرحله تولید می‌شود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها