امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141409
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جدول اجراهای این دوره از جشنواره به تفکیک بخش و ژانر به چشم می‌خورد. در سی امین جشنواره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این جدول اجراهای این دوره از جشنواره به تفکیک بخش و ژانر به چشم می‌خورد.

در سی امین جشنواره موسیقی فجر 119 & nbsp;گروه در قالب گروه نوازی و تکنوازی در دو بخش رقابتی و جنبی به روی صحنه خواهند رفت.

در بخش رقابتی در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی 10 گروه ، ‌در بخش موسیقی کلاسیک غیرایرانی 6 گروه و در بخش آواز جمعی 8 گروه به اجرا می پردازند.

بخش جنبی جشنواره نیز در شاخه های بین الملل، پاپ، نواحی ، موسیقی ایرانی ،‌بانوان، نسلی دیگر، استعدادهای درخشان و کودک برگزار می شود به طوری که 10  گروه  و تکنواز در شاخه بین الملل ، 13 گروه در شاخه پاپ، 8 گروه در شاخه موسیقی نواحی، 7 گروه در شاخه بانوان، 13 نوازنده و گروه در شاخه نسلی دیگر، 24 گروه و نوازنده در شاخه استعدادهای درخشان و 3 گروه در شاخه موسیقی کودک و نوجوان 16 گروه نیز در بخش جنبی و خارج از این بخش بندیها به روی صحنه می روند.

بلیت فروشی تمامی اجراهای جشنواره موسیقی سی ام از فردا 2 بهمن ماه ساعت 8 صبح از طریق سایت ایران کنسرت و تمامی مراکز معتبر فروش بلیت ، آغاز می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها