امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 18
۱۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141416
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم‌های کوتاه «دفینه» به کارگردانی احمد حیاتی محصول حوزه هنری استان خوزستان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم‌های کوتاه «دفینه» به کارگردانی احمد حیاتی محصول حوزه هنری استان خوزستان، «این بود تمام داستان» به کارگردانی یوسف یزدانی محصول حوزه هنری استان اردبیل و فیلم کوتاه «چیدن سپیده دم» به کارگردانی تیمور قادری محصول حوزه هنری استان کردستان به همراه 3 عنوان فیلم انیمیشن از تولیدات مرکز انیمیشن حوزه هنری: «تمام زمستان هایی که ندیده ام» به کارگردانی امید خوش نظر، «سکو» به کارگردانی سلمان خورشیدی و امیر محمدزاده، «اجل معلق» به کارگردانی شیوا ممتحن در هشتمین جشنواره فیلم کودک بنگلادش به نمایش درخواهند آمد.

 

این جشنواره 24 تا 30 ژانویه برابر با 4 تا 10 بهمن ماه 1393همزمان در شهر داکا و شش شهر کشور بنگلادش برگزار می‌شود. انجمن فیلم کودک بنگلادش برگزار کننده این جشنواره است. با وجود اینکه این جشنواره غیر رقابتی بوده اما در سه بخش فیلم های بلند، کوتاه، انیمیشن و مستند به فیلم هایی که برای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال ساخته شده اند، جوایزی اهدا می‌شود.

 

جشنواره فیلم کودک بنگلادش، تنها جشنواره ای در این کشور است که به کودکان اختصاص دارد. همچنین این جشنواره از مهم ترین جشنواره های فیلم در جنوب آسیا است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار