امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141418
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه عکس «افغانستان کشور من؛ دنیا خانه‌ من» به میزبانی مؤسسه‌ فرهنگی اکو با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه عکس «افغانستان کشور من؛ دنیا خانه‌ من» به میزبانی مؤسسه‌ فرهنگی اکو با آثاری از عکاسان افغانستانی مقیم ایران و دیگر نقاط جهان ساعت 10 صبح فردا، پنج شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۵ با حضور مسئول اکو در ایران، سفیر و رایزن فرهنگی افغانستان در ایران، سفرای کشورهای عضو اکو و مدیران پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه 75 اثر از 55 عکاس افغانستانی به روی دیوار خواهد رفت؛ زندگی روزمره مردم و مهاجران افغانستانی با رویکرد مستند اجتماعی و عکاسی معماری موضوع عکس‌های این نمایشگاه است، عکس‌های این نمایشگاه از عکاسان افغانستانی در کشورهای افغانستان، ایران، ایتالیا، کانادا، اتریش، سوئیس و اندونزی گردآوری شده است.

این نمایشگاه تا نهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت و هدف از برگزاری آن گردهمایی و ارتباط هنرمندان افغانستانی حوزه عکس، معرفی افغانستان از دریچه ذهن، نگاه و دوربین عکاسان افغان به جهانیان و انتقال تجربه‌ زیستی منحصر به افغانستانی‌ها به سایر مردم جهان به واسطه عکس است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار