امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141457
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۴
تعداد بازدید: 203
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سیرجان، سردار اسماعیل قاآنی پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید سردار الله‌دادی در سخنانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سیرجان، سردار اسماعیل قاآنی پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید سردار الله‌دادی در سخنانی صهیونیست&

zwnj;ها را بی‌هویت‌ترین انسان‌های روی زمین دانست‌ و افزود: صهیو‌نیست‌ها منطقه‌ای را که اشغال کرده‌اند، ‌ناامن‌ترین نقطه دنیاست و این ناامنی ‌از حضور جوانان حزب‌الله و دلاورمردانی همچون سردار الله‌دادی است.
وی اظهار داشت: سرداران و جان برکفان هشت سال دفاع مقدس پس از جنگ مرزهای امنیت را پاسداری کردند و همدوش حزب‌الله لبنان برای دفاع از اسلام برخاستند.
قاآنی خطاب به صهیونیست‌ها بیان داشت: شما هرچه برای مقابله با ما تلاش می‌کنید، قدرت و عزت ما بیشتر می‌شود و همه می‌دانند که مرد میدان نیستید که با موشک ترور می‌کنید.
وی تصریح کرد: در جنگ 50 روزه غزه با همه جنایاتی که علیه مردم بی‌دفاع داشتید از حمله زمینی و روبه‌رو با رزمندگان اسلام ترسیدید و سربازان شما برای فرار از رویارویی با جوانان حزب‌الله خودزنی می‌کردند.
جانشین فرمانده سپاه قدس ادامه داد: لازم نیست شما ما را عصبانی کنید، فرزندان دلیر این ملت برای دفاع از اسلام آماده‌اند، می‌دانند چگونه به حساب شما برسند و ما قدم به قدم جلو می‌رویم.
قاآنی عنوان کرد: همان‌گونه که تا به حال رزمندگان مقاومت خواب راحت را از شما گرفته‌اند این بار نیز سپاهیان ما و حزب‌الله خواب راحت را از شما می‌گیرند.
وی گفت: همه دنیا می‌دانند شما مرد میدان جنگ نیستید و ترسو هستید، برای اینکه فقط با ترور کار خود را می‌خواهید به پیش ببرید و در جنگ 50 روزه یک چهارم کشته‌ها کودک بودند و کجای دنیا این‌گونه جنگی را سراغ دارد و این  ترس و وحشت و ماتم شما به برکت خون الله‌دادی‌ها است.
انتهای پیام/80015/ش30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها