امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141461
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۶
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرنگار گروه سیاست‌ خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقلیت‌های دینی در ایران امروز (پنجشنبه) در نشست نفی توهین به ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست‌ خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقلیت‌های دینی در ایران امروز (پنجشنبه) در نشست نفی توهین به مقدسات ادیان؛ راهبرد صلح عادلانه با صدور بیانیه‌ای توهین به مقدسات ادیان آسمانی را شعله‌ای دانستند که در صورت عدم جلوگیری از آن دامن همه بشر را خواهد گرفت.

متن این بیانیه بدین شرح است: همواره یکی از با اهمیت‌ترین موضوعات مطرح در سطح جهان صلح، همزیستی و تعامل پیروان ادیان با یکدیگر است و این مهم از دستورات پیامبران الهی نشأت گرفته است.

در این بیانیه همچنین آمده است: توهین به مقدسات ادیان آسمانی شعله‌ای است که در صورت عدم جلوگیری از آن دامنگیر همه جوامع بشری را خواهد گرفت و هر روز بر دامنه آن افزوده می‌شود. اقلیت‌های دینی در ایران در این بیانیه همچنین اعلام کردند که اینگونه اقدامات عدم تحمل و همزیستی پیراوان ادیان را نسبت به یکدیگر در پی خواهد داشت.

این بیانیه در پایان خاطرنشان کرده است: ما پیروان ادیان آسمانی در جهت برقراری و تقویت صلح در جهان هرگونه توهین به ادیان آسمانی را محکوم می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها