امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141496
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،سیدمحمد طباطبایی اظهار داشت: مرکز معلولان حمایت از ضایعات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،سیدمحمد طباطبایی اظهار داشت: مرکز معلولان حمایت از ضایعات نخاعی که به همت خود معلولان راه‌اندازی و اداره می‌شود، نیازمند کمک خیرین است.

وی افزود: این معلولان با مشکلات فراوانی از جمله نبود امکانات و ساختمان برای مرکز مواجه هستند و نیاز است که خیرین سلامت در این زمینه برای کمک به آن‌ها پیشقدم شوند.

طباطبایی با بیان این‌که ساختمان محل اسکان این معلولان نیاز به بازسازی دارد، عنوان کرد: این ساختمان که شهرداری در اختیار این بیماران قرار داده است نیاز به بازسازی اساسی دارد که همت و تلاش خیرین را می‌طلبد.

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت گفت: این واحدها نیاز به تعمیر دارند و هزینه تعمیرات این واحد حدود 2 میلیارد تومان است.

در این راستا و در جریان بازدید علی ضرابی مدیرعامل مرکز حمایت از معلولان ضایعات نخاعی ایران از این مرکز عنوان کرده بود که بر اساس قول‌هایی شهرداری به ما دادند ما انتظار مساعدت بیشتری درخصوص این مرکز داریم. این ساختمان علاوه بر بازسازی نیاز به مناسب سازی و تجهیز برای استفاده اعضاء و معلولان ضایعات نخاعی را دارد.

 ضرابی با اشاره به اهداف نوسازی این واحدها بیان کرد: با تجمیع واحدها در هر طبقه با مجوزهای لازم و همکاری وزارتخانه در یک طبقه کلاس‌های آموزشی درمانی با دانشگاهیان، بیماران و پزشکان و در یک طبقه آن فیزیوتراپی، کاردرمانی، چشم پزشکی، دندانپزشکی، کلینیک زخم بستر دایر می‌شود. این مرکز به 3 هزار عضو ضایعات نخاعی خدمات متنوع ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها