امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141525
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره»، شاخه رسمی «القاعده» در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره»، شاخه رسمی «القاعده» در سوریه امروز (پنج& zwnj;شنبه) با انتشار 2 بیانیه گروه تروریستی موسوم به «الانصار» را متهم به ربودن 3 نفر از عناصرش و قتل یکی از آنها کرد.

درخصوص گروه تروریستی الانصار گفته شده که این گروه، از جمله گروه‌های همپیمان با داعش در غوطه شرقی است و به نیابت از آن در این مناطق حضور و فعالیت دارد.

همچنین گفته شده که یکی از افراد ربوده شده فردی به نام «ابو فیصل نضال» است که پیشتر از عناصر داعش بود، اما پس از جدایی از این گروه تروریستی تکفیری به النصره پیوسته است.

جبهه النصره در بیانیه‌های خود به گروه الانصار 48 ساعت فرصت داده تا جسد فرد به قتل رسیده را تحویل و 2 فرد دیگر ربوده شده را آزاد کند، در غیر این صورت النصره علیه الانصار که آنها را به دلیل پیوستن به داعش، خوارج نامیده، اعلام جنگ می‌کند.

اما گروه تروریستی الانصار سه ماه است که اعلام ظهور کرده و کانون فعالیت‌ها و تمرکز خود را شهر «سقبا» در غوطه شرقی دمشق اعلام و با انتشار نواری تصویری بر بیعت خود با داعش تاکید کرده است.

این حادثه نشان از بروز موج جدیدی از درگیری‌های مسلحانه و جنگ ترورها در غوطه شرقی دمشق بین داعش و جبهه النصره دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها