امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141559
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس اقلیم کردستان عراق از برنامه‌ریزان نشست بین‌المللی مقابله با داعش در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس اقلیم کردستان عراق از برنامه‌ریزان نشست بین‌المللی مقابله با داعش در پایتخت انگلیس به دلیل عدم دعوت از این اقلیم انتقاد کرد.

به گزارش شبکه کردزبان «روداو»، مسئود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق از برنامه‌ریزان و ترتیب‌دهندگان نشست بین‌المللی درباره مقابله با داعش در پایتخت انگلیس به دلیل عدم دعوت از این اقلیم جهت حضور در نشست مذکور انتقاد کرد.

در این نشست یک روزه که با حضور اعضای ائتلاف به رهبری آمریکا در مقابله با داعش برگزار شد،‌ حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق حضور یافت.

در پایان این نشست کنفرانس خبری مشترکی بین العبادی و وزرای خارجه آمریکا و انگلیس برگزار شد. در این کنفرانس خبری کری با بیان اینکه داعش به چالشی در سطح جهان تبدل شده است گفت که ائتلاف ضد داعش توانسته است منابع مالی این گروه تروریستی را از بین ببرد.

حیدرالعبادی نخست‌وزیر عراق نیز در این کنفرانس خبری ضمن اشاره به کاهش بهای جهانی نفت گفت که این امر باعث ایجاد مشکلات جدی اقتصادی برای عراق شده است.

فیلیپ هاموند، وزیر خارجه انگلیس نیز ضمن اعلام حمایت از عراق گفت بر ضرورت تلاش برای پیوستن تروریست‌ها به گروه تروریستی داعش تأکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها