امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141567
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پانزدهمین محفل «قول و غزل» با گرامیداشت یاد و خاطره شاعر آیینی زنده یاد مشفق کاشانی شنبه 4 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پانزدهمین محفل «قول و غزل» با گرامیداشت یاد و خاطره شاعر آیینی زنده یاد مشفق کاشانی شنبه 4 بهمن ساعت 16 در تالار  مهر حوزه هنری و با کارشناس مجری گری سعید بیابانکی، کارشناسی اسماعیل امینی و حضور شاعران کشور برگزار می شود.

در این محفل سید عبدالحمید ضیایی به عنوان کارشناس برنامه درخصوص تعامل اندیشه، شعر و تئوری آن برای حاضران به ایراد سخن بپردازد.

در این جلسه همچنین مهدی جاور خواننده و آهنگ ساز پاپ قطعات «والا پیامدار» و «ای ایران ایران» و چند قطعه دیگر را برای مخاطبان اجرا می کند. همچنین این هفته تعدادی از شاعران حوزه هنری قم میهمان پانزدهمین محفل «قول و غزل» هستند.

عبدالحمید ضیایی فارغ التحصیل مقطع دکتری فلسفۀ غرب از دانشگاه سوربن است. وی رئیس خانه فرهنگ در هندوستان است و در دانشگاه دوشنبه تاجیکستان تدریس می کند.

محفل «قول و غزل» با همکاری مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری و دفتر ترانه و شعر مرکز آفرینش های ادبی شنبه اول هر ماه ساعت 16 در سالن مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ برگزار می شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها