امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141569
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 199
مهدی جمشیدی مشاور اتحادیه و دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: پس از پایان ...

مهدی جمشیدی مشاور اتحادیه و دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: پس از پایان کار دبیرخانه جشنواره دهم و ثبت نام آرایشگران مردانه تهران و ارائه آثار خود به جشنواره، تمام آثار ارائه شده به جشنواره هنر دهم مورد بررسی داوران قرار گرفت و پس از بررسی ناظران و مراجع قانونی ذی صلاح، مجوز انتشار اولین ژورنال رسمی مدل موی مردانه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

وی ادامه داد: تمام آثار مدل مو مردانه که در ژورنال منتشر می‌شود، توسط داوران بخش انتخاب آرایشگران برتر شهر تهران بر اساس شاخصه‌های تعیین شده بررسی و داوری می‌شود و سه آرایشگر برتر شناسائی و در روز جشن بزرگ خانوادگی آرایشگران و رونمایی از ژورنال معرفی و تندیس جشنواره به آنان اهدا خواهد شد.

مشاور اتحادیه و دبیر نخستین جشنواره هنر دهم گفت: کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور پس از دریافت لوح تصویری آثار جشنواره و بررسی کارشناسی خود، به استناد بند 6 ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس اسلامی ایرانی مصوب 20/10/85 مجلس شورای اسلامی و به موجب رأی موافق کمیسیون صدور مجوز پروانه انتشار رسانه‌های تصویری و نوشتاری مد و لباس اسلامی ایرانی، مجوز انتشار ژورنال با نام هنر دهم را صادر کرد.

وی یادآور شد: اولین ژورنال رسمی مدل مو مردانه در اوایل اسفند ماه رونمایی خواهد شد و توزیع آن در محل آرایشگاه‌های مردانه شهر تهران صورت می‌گردد و یک جلد از آن هم برای رؤسای اتحادیه‌های آرایشگران مردانه کلان شهرهای کشور ارسال می‌شود.

جمشیدی بیان داشت: جزئیات جشنواره و مدل‌های برتر و همچنین محل جشنواره در نشست خبری هفته آینده با حضور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران و دبیر جشنواره عنوان خواهد شد. ضمن اینکه طی سال‌های آینده این جشنواره به صورت ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

>انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها