امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141571
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع بررسی گزارش ۱۰ ساله هیأت حمایت از کرسی های نظریه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع بررسی گزارش ۱۰ ساله هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، روز سه شنبه 30 دی ماه در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رئیس و حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره برگزار شد، وی به ارائه گزارشی از عملکرد 10 ساله دبیرخانه هیأت حمایت و کارهای انجام شده تحت نظارت این دبیرخانه پرداخت.

وی همچنین در این جلسه گزارشی از جلسات مجمع، جلسات شورای علمی ـ راهبردی، کرسی‌های علمی دبیرخانه و اقدامات آتی دبیرخانه برای تسریع، بهبود و پیشرفت کرسی های نظریه پردازی، به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه نمود.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تشکر از رئیس، دبیر و اعضای دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره، پیشنهادهایی به منظور تقویت و گسترش حضور هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه ارائه دادند که این پیشنهادها در پایان به منظور به کارگیری توسط آقایان رشاد و مخبر دزفولی جمع بندی شد.

آیت‌الله رشاد رئیس هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در سخنانی ضمن تشریح عملکرد و فعالیت های هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، در مورد همایش ملی کرسی‌های نظریه‌پردازی توضیحاتی به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، همایش ملی کرسی‌های نظریه‌پردازی روز 16 بهمن ماه 1393 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور مسئولین کشوری، رؤسای دانشگاه‌ها، اساتید برجسته و منتخب دانشگاه‌ها و نظریه‌پردازان علوم انسانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار