امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141594
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 179
حسن رکنی معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد صادرات طیور و مواد لبنی ...

حسن رکنی معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد صادرات طیور و مواد لبنی به روسیه گفت: صادرات آبزیان به روسیه انجام شده، اما هنوز صادرات طیور و مواد لبنی به روسیه عملیاتی نشده است.

وی افزود: قرار است تا دو هفته آینده یک هیات روسی برای بازدید از کشتارگاه‌ها و کارخانجات صنایع لبنی به ایران سفر کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: این بازدیدها در راستای تکمیل بازدیدهای قبلی از کشتارگاه‌ها و کارخانجات صنایع لبنی توسط هیات روسی انجام می‌شود.

رکنی با بیان اینکه پس از بازدید هیات روسی امیدواریم به زودی مرغ و پنیر به روسیه صادر شود، گفت: روسیه وارد کننده عمده پنیر است و تنوع مصرف پنیر در این کشور زیاد است، همچنین انواع پنیر مصرفی این کشور  در کارخانجات فرآوری صنایع لبنی داخل تولید می‌شود.

* 50 میلیارد تومان یارانه شیرخام بهار پرداخت شد

رکنی در پاسخ به این سؤال که از 225 میلیارد تومان یارانه شیرخام بهار امسال تاکنون چه مبلغی به حساب دامداران واریز شده است، بیان داشت: 75 درصد از کل مبلغ یارانه شیر به حساب استان‌ها واریز شده است.

وی با بیان اینکه اطلاع دقیقی از مبلغ واریز شده به حساب دامداران ندارد، گفت: بیش از 50 میلیارد تومان از یارانه شیر خام بهار امسال به حساب تولید‌کنندگان واریز شده است.

انتهای پیام/ب

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها