امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141598
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی اکران فیلم‌های روی پرده فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی اکران فیلم‌های روی پرده فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه به فروش 3 میلیارد و 730 میلیون تومان دست یافت.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه & laquo;فیلمیران» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه این فیلم را در تهران 1 میلیارد و 680 میلیون تومان و در شهرستان 2 میلیارد و 50 میلیون تومان اعلام کرد.

68 روز از اکران «شیار 143» می‌گذرد و این فیلم در حال حاضر در 50 سالن سینما در تهران و شهرستان در حال اکران است.

فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور نیز تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه به فروش 1 میلیارد و 410 میلیون تومانی رسید.

این در حالی است که آخرین ساخته قربان محمدپور در تهران 810 میلیون تومان و در شهرستان 600 میلیون تومان بوده است.

«آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 60 روز از اکران خود را سپری می‌کند و در حال حاضر در 40 سالن سینما در حال اکران است.

و اما انیمیشن «رستم و سهراب» ساخته کیانوش دالوتد که گیشه این فیلم در شهر بروجرد با 35 میلیون تومان نشانگر این است که مخطبان انیمیشن در این شهر از تهران نیز بیشتر هستند.

این فیلم با در اختیار داشتن 18 سینما در تهران به فروش 21 میلیون تومانی رسیده است که مجموع گیشه «رستم و سهراب» را تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه به 60 میلیون تومان رسیده است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «شانس، عشق، تصادف» ساخته آرش معیریان نیز تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه به فروش 110 میلیون تومانی دست یافت.

این فیلم در حال حاضر 21 سینما در اختیار دارد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس فروش فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه 240 میلیون تومان در تهران و 80 میلیون تومان در شهرستان اعلام کرد.

بنابراین گزارش،‌ فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» ساخته سیدجلال دهقانی اشکذری نیز تا پایان روز پنجشنبه 2 بهمن ماه به فروش 240 میلیون تومانی دست یافت.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها