امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141604
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به خاک سوریه و به شهادت رساندن شش تن از فرماندهان حزب الله و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به خاک سوریه و به شهادت رساندن شش تن از فرماندهان حزب الله و یک فرمانده عالی رتبه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران پرده از حامیان اصلی گروه‌های تروریستی در عراق برداشت چرا که این تجاوز در پی پیروزی‌های مستمر خط مقاومت در عراق و سوریه بر تروریسم صورت گرفت.

«جمعه العطوانی»، تحلیلگر و سیاستمدار عراقی و عضو ائتلاف ملی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تاکید کرد:شکست دادن داعش پیروزی بر اسرائیل شمرده می‌شود همان گونه که «ولید المعلم»، وزیر خارجه سوریه اشاره کرد پیروزی بر داعش در سوریه قبل از هر چیز پیروزی واقعی بر رژیم صهیونیستی محسوب می شود چرا که این رژیم بیش از بقیه از حضور داعش در منطقه سود می‌برد.

العطوانی تاکید کرد: پیروزی بر داعش در عراق و سوریه ضربه به طرح آمریکایی -صهیونیستی در منطقه شمرده می‌شود که به دنبال تجزیه منطقه و شکستن کمر جوامع اسلامی در مناطقی است که دسترسی به آن ممکن است.

وی افزود: حمله اسرائیل به فرماندهان حزب الله تلاشی نومیدانه از سوی رژیم صهیونیستی با هدف برداشتن فشار بر گروه داعش صورت گرفت که شاخه نظامی این رژیم است.

العطوانی تاکید کرد:پس از شکست‌هایی که داعش در عراق و سوریه متحمل شده است امروز رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد حالتی از موازنه نظامی و امنیتی در خاک عراق و سوریه است و می‌خواهد با ایجاد وضعیتی روانی نزد فرماندهان حزب الله این پیام را بدهد که قادر به ضربه زدن به گروه‌های مقاومت و در راس آن حزب الله است.

عضو ائتلاف ملی عراق در عین حال خطاب به سران رژیم صهیونیستی گفت:سخن سید حسن نصرالله را به یاد داشته باشید که رهبران حزب الله فرزندان خود را برای آینده ذخیره نکرده‌اند بلکه این افتخارشان است که فرزندان خود را به صحنه نبرد می‌فرستند و شهادت جهاد مغنیه، ابوعیسی و دیگر فرماندهان حزب الله در قنیطره پیامی به همه مبارزان است که برای شهادت و پیروزی بشتابید و اکنون روحیه فرماندهان حزب الله بالاتر و قوی‌تر شده است.

وی با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها این روزها با بحران روانی بزرگی روبرو هستند گفت:رژیم صهیونیستی اکنون آشفته و سردرگم است که کجا و چگونه متحمل پاسخ حزب الله به اقدام تروریستی خود می‌شود.

العطوانی تاکید کرد: حمله اسرائیل به حزب الله در قنیطره زمانی که حزب الله در حال مبارزه با گروه تروریستی داعش است که همه جهان را هدف گرفته است این تنها رسوایی بزرگی و پیامی به جهان است که رژیم صهیونیستی بازوی واقعی و حامی داعش است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها