امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141614
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بعد از تنگ‌تر شدن حلقه محاصره گروه‌های تروریستی مسلح در منطقه «غوطه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بعد از تنگ‌تر شدن حلقه محاصره گروه‌های تروریستی مسلح در منطقه «غوطه شرقی دمشق& raquo; به ویژه از محور میدعا و حوش الفاره، این مناطق هر روز شاهد تسلیم گروهی از عناصر مسلح به ارتش سوریه هستند.

یک منبع آگاه سوری از شخصیت‌های معتمد شهر «دوما» در ریف دمشق در این خصوص تاکید کرد که هر روز تعدادی افراد مسلح به سمت پایگاه‌های نظامی ارتش سوریه اطراف غوطه شرقیه فرار کرده و با رساندن خود به این پایگاه‌ها، خود را تسلیم نیروهای ارتش سوریه می کنند.

این منبع آگاه ذکر کرده که تعداد قابل ملاحظه‌ای از عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی موسوم به «جیش الامه» که از دست گروه تروریستی «جیش الاسلام»، به سرکردگی «زهران علوش» فراری هستند، خود را به نیروهای ارتش سوریه تسلیم کردند.

این درحالی است که روزهای گذشته شهر دوما و مناطق مختلف غوطه شرقی دمشق شاهد فرار برخی از عناصر جیش الاسلام و تسلیم خود به نیروهای ارتش سوریه بوده است.

براساس گزارش‌های رسیده روز گذشته (پنج شنبه) 12 نفر از عناصر مسلح جیش الاسلام خود را به پایگاه نظامی «ریحان» در نزدیکی شهر دوما رسانده و تسلیم ارتش سوریه کردند.

در این راستا ارتش سوریه گروهی از این عناصر مسلح و جوانان داوطلب غوطه شرقی تحت عنوان «جیش الوفاء» تشکیل داده که در کنار نیروهای ارتش سوریه درحال مبارزه با گروه‌های مسلح تروریستی هستند و هدفشان آزاد کردن غوطه از گروه‌های تروریستی مسلح است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار